na sprzedaż
Dom z lokalem usługowym w Bykowie
Na sprzedaż dom wolnostojący o całkowitej pow. użytkowej 269,20 m². Położony jest w Bykowie (gm. Długołęka), zaledwie 6 km od wschodniej granicy Wrocławia, na 2 działkach (185/1 i 185/5) o łącznej powierzchni 776 m².
To wspaniała propozycja dla rodzin szukających przestronnego miejsca do życia, w którym można stworzyć niezależne strefy mieszkalne, a także dla osób potrzebujących przestrzeni do prowadzenia działalności usługowej blisko swojego domu.

cena
- od 689 000 zł
cena za metr
- od 2 559 zł/m²
Lokalizacja
- Byków, gm. Długołęka
pokoje
- x4
Powierzchnia użytkowa
- 269,20 m² (w tym 72.20 m² część usługowa i 197 m² część dobudowana i nadbudowana)
Atuty
Dlaczego warto zwrócić na niego uwagę?
- Idealne połączenie komfortowego lokum na piętrze z lokalem użytkowym na parterze, w którym wcześniej mieścił się sklep spożywczy
- Trzy niezależne wejścia do budynku umożliwiają jego łatwą adaptację na trzy osobne lokale. Taki układ znacząco podnosi potencjał inwestycyjny nieruchomości, np. w modelu wynajmu wielopokoleniowego lub komercyjnego
- Lokalizacja zapewnia doskonałe połączenie komunikacyjne z Wrocławiem i Oleśnicą - szybki dojazd do S8 oraz bliskość stacji kolejowej Wrocław-Długołęka (zaledwie 5 min drogi) pozwala na sprawy dojazd do centrum miasta
To musisz wiedzieć
Dodatkowe informacje:
- Brak obciążeń hipotecznych w Księdze Wieczystej, uregulowana sytuacja prawna
- Budynek oddany do użytkowania w 2010 roku, zrealizowany na podst. decyzji z 1996 zatwierdzającej projekt budowlany i udzielającej pozwolenia na dobudowę części mieszkalnej do istniejącego budynku sklepowego
- Parter wymaga większych nakładów finansowych, natomiast piętro jest w stanie dobrym
- Budynek posiada strych nieużytkowy oraz balkon o pow. 9 m2
- Zalecane są prace związane z dociepleniem budynku oraz wykonaniem nowej elewacji
- Działki znajdują się w granicy projektowanych obszarów chronionego krajobrazu – „Doliny Rzeki Dobrej” oraz „Doliny Rzeki Widawy”
wygodny układ
Rozkład pomieszczeń
- Dom składa się z 2 kondygnacji: